سمینار روز آزادی نرم‌افزار و رایانش ابری

پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه همایش روز آزادی نرم‌افزار در اصفهان برگزار شد که من نیز ارایه داشتم.

عنوان سمینار من «کسب و کار نرم‌افزارهای آزاد/بازمتن» بود. اسلایدهای این سمینار را اینجا می‌توانید ببینید.

Foss Business SFD 2010

همچنین روز دوشنبه ۲۲ شهریور نیز سمیناری با نام «درآمدی بر رایانش ابری» داشتم که می‌توانید اسلایدهای آن‌را اینجا ببینید:

6 Responses to “سمینار روز آزادی نرم‌افزار و رایانش ابری”

 1. مهندس خیلی جالبه از وقتی اینجا توسط دکتر مزیدی (اگه اشتباه نکنم) معرفی شده من مطالب رو دنبال کردم اما شرمنده‌ام تا الان یک بار به صفحه درباره اینجا سر نزدم و متوجه نشدم یکی از بهترین سخنرانان همایش آزادی نرم‌افزار اصفهان که هم لینوکس‌کارها و هم کاربرای عادی در همایش سخرانی رو به خوبی درک کردند شمایید.
  به جز شرمندگی چیزی ندارم. ایشالا بتونیم بازم از سخنرانی‌هاتون در همایش‌های دیگه استفاده کنیم. شادزی

 2. بل سلام و خسته نباشید خدمت دست اندر کاران و کارگذاران محترم. خدا قوت !!!
  از اینکه در این فضای بسیار تنگ- محدود-ناکارامد در حد یک سوم واقعی و در کل ماکتی انهم کوچک از اینترنت و ابزار و کاربردهای مربوطهء فضای اینترنتی و مجازی ایران که بگفته ماکروسافت سهم ایران از صد در صد امکانات و ابزار اینترنت حدود یک در صد اعلام و تعیید نمود که به دلایل زیاد و مختلفی که در جریان ان قرار دارید به فلاکت اینترنتی مبتلا هستیم و مهمتر از ان سواد استفاده ان را نیز در حد معمول هم نداشته و فقط تعداد کارشناس و کاربران حرفه ای توان و معلومات استفاده را میدانند که این مهم بدلیل کمبود اموزش در سطح گسترده و مستند مخصوصا” رایگان میباشد.
  که طبق اصول درستی که خود شما عزیزان و باغیرتان هم استفاده مینمایید و کلی بار و پشتوانه معنوی در حد معلم را از اعماق دل کوچک و بزرگ را ضمانت خود و خانواده و شغل خود میسازید! که کسب درامد را فقط بصرف ارئه اموزش و مطلب در قبال خرید و پرداخت کاربران متمرکز نساخته و راه و رسم انرا وارد بوده و الات فروش را برای درامد بهتر و گسترده تر با ارائه همراه مطالب و ابزار کاربردی و اموزش رایگان همراه میسازید. بسیار متشکر و قدر دانم و از یگانه ایزد یزدان با تمام وجود ارزوی سلامتی همراه با تاءمین و امنیت مادی و دنیوی را برای شما عزیزان و خانوادهای محترم از دل خواستارم .موق و صبور باشید. رسولی prt

 3. محمد

  آقای غانم‌زاده دلمان لک زده برای ارسال‌های (پست‌های) وب‌نوشت شما. وب‌نوشتتان قدیم‌ها خیلی خوب بود و ارسال‌هایتان از نظر کیفیت در وب فارسی کم‌نظیر بودند. ولی مدتی است که دیگر خبری نیست.
  البته متوجه هستم که مشغله دارید، ولی شاید بد نباشد مشغله‌هایتان را هم در حد امکان برای ما تعریف کنید! بدون این که خیلی به کیفیت وسواس داشته باشید. فکر نکنم وقت خیلی زیادی بگیرد، ولی حداقل وب‌نوشت را زنده نگه می‌دارد.

 4. سلام
  چشم. راستش سرشلوغ بودن چیز خوبی است، این چند وقته بیشتر گرفتار بوده‌ام تا «سر شلوغ». با این حال چشم به زودی دوباره آغاز خواهم کرد.

 5. سلام مهندس. این سایت اسلاید شیر هم مورد عنایت قرار گرفته و پس از 20 ثانیه…
  اسلایدهای رایانش ابری رو حتمآ لازم دارم. میتونید کمک کنید؟ ایمیل کنید؟

 6. دست شما درد نکنه. بسیار زیبا و مملموس هستند اسلایدها. راستش فکر نمیکردم انقدر به کارم بیان.
  موضوع پایان نامه بنده رایانش ابری است و با اجازتون صفحاتی از اسلایدها را با ذکر منبع و لینک استفاده خواهم کرد.
  بازن ممنون.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>